Gościliśmy koleżanki i kolegów z Domu dla Dzieci w Szymonowie

28 lutego 2020 roku uczniowie klasy IIIb gościli koleżanki i kolegów z Domu dla Dzieci w Szymonowie.

W ramach projektu „Podaj dobro dalej…” uczniowie spotkali się i poznali podczas zabaw w basenie miejskim, gdzie korzystali z kąpieli i relaksu w grocie solnej. Później odwiedzili iławskie lodowisko i doskonalili jazdę na łyżwach. W drodze do szkoły towarzyszyła nam przewodniczka turystyczna Emilia Magalska, która opowiadała o historii miasta i naszej szkoły. W szkole zjedliśmy smaczny obiad i wyruszyliśmy do escape room’u, w którym próbowaliśmy rozwiązywać wspólnie ciekawe zagadki. Po powrocie do szkoły pokazaliśmy dzieciom naszą klasę i wspólnie namalowaliśmy oglądane widoki miasta. Spotkanie zakończyliśmy przy pizzy. Syci i szczęśliwi pożegnaliśmy naszych nowych przyjaciół, a raczej powiedzieliśmy sobie… DO ZOBACZENIA!!!

Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam sprawić radość dzieciom z Szymonowa: Burmistrzowi Miasta Iława, pracownikom Centrum Turystyczno Rekreacyjnego, pracownikom Lodowiska Miejskiego, pracownikom Portu Śródlądowego w Iławie, rodzicom za pomoc w pieczeniu ciast i gofrów oraz nauczycielom i uczniom szkoły – „ciastożercom” i „gofrożercom”, dzięki którym zdobyliśmy fundusze na to spotkanie.

Poprzedni artykułProfilaktyka zdrowotna związana z przypadkami koronawirusa w Polsce
Następny artykułDbam o siebie, jem warzywa i owoce