Profilaktyka zdrowotna związana z przypadkami koronawirusa w Polsce

Wczoraj Główny Inspektor Sanitarny zamieścił na stronie gis.gov.pl informację w sprawie imprez masowych oraz apel w związku z występowaniem koronawirusa w Polsce w związku z sytuacją występowania koronawirusa w Polsce o przestrzeganie zaleceń Państwowej Inspekcji Sanitarnej i stosowania się do wytycznych służb sanitarnych w zakresie kwarantanny i zasad higieny.

Wciąż aktualne jest rygorystyczne przestrzeganie zasad higieny publikowanych wcześniej na naszej stronie oraz omawianych na lekcjach. Dla przypomnienia załączamy nowy zestaw plansz poglądowych. Polecamy omówienie ich treści w domach 🙂

Poprzedni artykułPrzedsiębiorczość. Jak zrealizować pomysł?
Następny artykułGościliśmy koleżanki i kolegów z Domu dla Dzieci w Szymonowie