Klasowy Dzień Gier Planszowych

4 marca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Mistrza Gry. Wszyscy doskonale wiedzą, że gry planszowe nie tylko wspomagają rozwój intelektualny, rozwijają spostrzegawczość, pamięć, orientację przestrzenną, logiczne myślenie, ale przede wszystkim uczą zasad komunikacji między sobą. Gra planszowa jest zabawą, a zarazem świetnym sposobem na aktywne spędzanie czasu wolnego. Wiedzą o tym uczniowie klasy I a, którzy doskonale bawili się podczas Klasowego Dnia Gier Planszowych.

 

Każdy z uczniów przyniósł swoją ulubioną grę, którą miał szansę zaprezentować kolegom i koleżankom w klasie, a następnie na lekcji wychowania fizycznego wspólnie zagraliśmy w wielkiego Twistera oraz zrobiliśmy rozgrywki w kółko i krzyżyk.

Poprzedni artykułMali krawcy
Następny artykułWyjście na pizzę – nagroda w konkursie na świąteczną dekorację drzwi