Rekrutacja do klas pierwszych w „Jedynce” od 1 do 30 kwietnia 2020r.

Już niedługo rusza nabór do klas pierwszych na rok szkolny 2020/21.

Zgłoszenie (dzieci z obwodu Szkoły Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Iławie) lub Wniosek o przyjęcie (w przypadku dziecka spoza obwodu w przypadku wolnych miejsc w szkole) są dostępne na stronie www.sp1.ilawa.pl w zakładce DLA KANDYDATA Rekrutacja.

W dniu 25 marca 2020 roku o godz.15.30 Dyrekcja Szkoły planuje zorganizowanie Dnia Otwartego Szkoły dla kandydatów do klas pierwszych i ich Rodziców.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !

Zapisy odbywają się w sekretariacie szkoły w godz. od 8.00 do 14.00

Szkoła ma ustalony obwód. Obwodem objęte są ulice: Agrestowa, Bolesława Chrobrego, Czereśniowa, Księżnej Dobrawy, Gospodarska, Grunwaldzka, Kwiatowa, Łąkowa, Malinowa, Mieszka I, Morelowa, Kazimierza Odnowiciela, Ostródzka, Owocowa, Piastowska, Porzeczkowa, Poziomkowa, Produkcyjna, Rolna, Rzemieślnicza, Metropolity Andrzeja Szeptyckiego, Bolesława Śmiałego, Truskawkowa, Wiśniowa, Zielona, Ziemowita.

Poprzedni artykułKazimierz Brakoniecki w „Jedynce”
Następny artykułWarsztaty gastronomiczne