Warsztaty w biurze podróży

Przyroda zaczyna budzić się do życia z zimowego odrętwienia. Wiosna już tuż, tuż. W związku z tym, że uczniowie klasy II b tak bardzo stęsknili się za ciepłą, słoneczną pogodą, postanowili nie tracić czasu i przygotować się należycie do nadchodzących wakacji. W związku z tym 19 lutego wybrali się na warsztaty do Biura Podróży „HURRA”. Dzieci miały szansę obejrzeć modele samolotów, poznać tajniki pracy agenta, dowiedziały się jak spakować walizkę, żeby bagaż zajmował jak najmniej miejsca. Poznały najważniejsze zasady obowiązujące podczas lotów samolotem oraz usłyszały instrukcję o czym należy pamiętać, wybierając się w podróż. Dzięki życzliwości wspaniałych pracowników biura, dzieci otrzymały nawet imienne rezerwacje na lot do Nowego Jorku. Dzieci bardzo aktywnie uczestniczyły w zajęciach, uzyskały odpowiedzi na wiele pytań, wzięły udział w quizie z nagrodami.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za wspaniałą lekcję, którą zapamiętamy na długo.

 

” Świat jest książką, a ci, którzy nie podróżują, czytają tylko jedną jej stronę.”       – Św. Augustyn –

Poprzedni artykułUdział uczniów klasy III b w turnieju szachowym w Nowym Mieście Lubawskim
Następny artykułKubusiowi Przyjaciele Natury