Uczniowie „Jedynki” na turnieju warcabowym w Nowym Mieście Lubawskim

We wtorek, 21 stycznia 2020r. uczniowie klasy III B wzięli udział w Turnieju Warcabowym organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 1 w Nowym Mieście Lubawskim.

Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwał arbiter Feliks Stachowicz. Rozegrano 7 partii warcabowych z czasem 10 minut na zawodnika. Uczniowie naszej szkoły pojechali do NML pod opieką pani Teresy Bagniuk i zajęli następujące miejsca:

– w kategorii dziewcząt do 10 lat II miejsce zajęła Wiktoria Bolewska,
w kategorii chłopcy do 10 lat – I miejsce zajął Ksawery Jarzynka, IV miejsce Mikołaj Gorzka, V miejsce Hubert Włodarczyk i VI miejsce Szymon Krupski.

Uczniowie wrócili usatysfakcjonowani z medalami, dyplomami i nagrodami. Dziękujemy organizatorom , którzy zadbali o atrakcyjne nagrody, smaczny posiłek i miłą atmosferę. Gratulacje!

/SP1/

Poprzedni artykułBezpieczeństwo dzieci – 10 porad policjanta