Bezpieczeństwo dzieci – 10 porad policjanta

Bezpieczeństwo uczniów jest jedną z ważnych misji Jedynki. Dlatego prosimy rodziców, aby zapoznali się z materiałem filmowy zawierającym 10 porad dotyczących bezpieczeństwa dzieci podczas zimowego wypoczynku. Film powstał w ramach organizowanej przez Centrum Rozwoju Lokalnego, objętej honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej, ogólnopolskiej akcji edukacyjnej „Dzieci uczą rodziców”. Jedynka przyłączyła się do akcji, w której uczestniczy już 2500 szkół i przedszkoli z całej Polski (więcej o akcji: www.edu.crl.org.pl), a także pod hasztagiem #DzieciUcząRodziców na Facebooku.

Film „Bezpieczeństwo dzieci – 10 porad policjanta”

Warto również zapoznać się z prezentacją nt. zagrożeń jakie niesie korzystanie przez dzieci i młodzież z Internetu.

Prezentacja – zagrożenia Internetu

Poprzedni artykułBal charytatywny dla Julki
Następny artykułUczniowie „Jedynki” na turnieju warcabowym w Nowym Mieście Lubawskim