Bądź bezpieczny podczas ferii

W dniu dzisiejszym w naszej szkole wszyscy uczniowie odbyli ważne spotkanie z dyrekcją szkoły, pedagogiem szkolnym, panią dzielnicową i panią rzecznik prasową policji. Tematem głównym spotkania było przypomnienie ważnych zasad bezpieczeństwa w czasie ferii. Była mowa o konieczności noszenia odblasków, o mądrym korzystaniu z możliwości uprawiania sportów zimowych (m.in. o obowiązku noszenia kasku do 16 r. życia na stoku narciarskim), o uważnej zabawie przy drogach, o uważnym przechodzeniu przez jezdnię… Młodzieży starszej przypomniano zasady bezpieczeństwa w miejscach publicznych, w których zamawiają jedzenie. Ostrzegano naszych uczniów przed szkodliwością i skutkami zdrowotnymi oraz prawnymi udostępniania i zażywania dopalaczy. Była mowa o wzajemnej życzliwości, uczynności i pomocy innym a także o aktywnym spędzaniu wolnego czasu.

Poprzedni artykułOrganizacja akcji „WOŚP w Jedynce”
Następny artykułNagrody i dyplomy za osiągnięcia uczniów w I semestrze