Pomagamy dzieciom

  Uczniowie klasy V a włączyli się w pomoc dla Domu dla Dzieci i Młodzieży PROMYK z Morąga. To placówka opiekuńcza prowadzona przez Morąskie Stowarzyszenie Wspierania Rodzin.

Trzy Domy Dziecka w Morągu obejmują opieką dzieci od 10. do 25. (jeżeli wychowanek się uczy) roku życia. Uczniowie z kl. V a podarowali zabawki i gry dzieciom, które wychowują się bez rodziców.  Tuż przed świętami Bożego Narodzenia klasa V a z Domu Dziecka otrzymała piękne słowa podziękowania i świąteczne ozdoby na choinkę.    

                                                                               Święta to czas, który każdy chce spędzić z rodziną. Wychowankowie domów dziecka w Morągu są jej pozbawieni, warto ich wspierać nie tylko w święta w drodze do dorosłości:http://promyk.000webhostapp.com/                                                                     Za każdą pomoc będą bardzo wdzięczni.

Poprzedni artykułWywiadówka w „Jedynce”
Następny artykułOrganizacja akcji „WOŚP w Jedynce”