Życzenia

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i nadchodzącego Nowego 2020 Roku życzę Uczniom, Ich Rodzicom, Nauczycielom i Niepedagogicznym Pracownikom Szkoły oraz Przyjaciołom Szkoły odnalezienia chwil nadziei, przyjaznego skrawka nieba, zadumy nad płomieniem świecy, filiżanki dobrej, pachnącej kawy (dorosłym – dzieciom pysznej herbatki), piękna poezji, muzyki tradycyjnych kolęd i zimowych radosnych pieśni.

Życzę pogodnych świąt, odpoczynku, zwolnienia oddechu, nabrania dystansu do tego, co wokół, chwil roziskrzonych szczerym śmiechem i wspomnieniami. Wesołych Świąt!

– Aleksandra Skubij
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1
im. Mikołaja Kopernika w Iławie

P.s. W imieniu wszystkich pracowników szkoły pięknie dziękuję za piernikową szopkę zrobioną i podarowaną szkole przez utalentowaną Mamę i Jej córkę – Absolwentkę „Jedynki”. <3

Basiu, życzymy Ci dużo zdrowia! 🙂

Poprzedni artykułSzopki z klocków Lego
Następny artykułWigilia uczestników projektu „Moc możliwości”