Dzień Pluszowego Misia

Dziś w naszej szkole odbyła się impreza z okazji Dnia Pluszowego Misia. Wszyscy uczniowie klas I – III zostali zaproszeni na huczne obchody urodzin Misia. Zorganizowano dużą wystawę pluszaków, które przyniosły dzieci. Uczniowie zapoznali się z historią Pluszowego Misia oraz oglądali zdjęcia najsłynniejszych misiów. Tego dnia zostały przygotowane specjalne konkursy i zabawy, dzieci między innymi wcieliły się w postać niedźwiedzia i na czas wyjadały pyszny miód, zbierały malutkie patyczki oraz odpowiadały na zagadki dotyczące życia niedźwiedzia brunatnego. Oczywiście nie zabrakło zabaw tanecznych – dzieci przystąpiły do konkursu z balonem w roli głównej oraz śpiewaliśmy znane nam piosenki o misiach. Wszystkie klasy otrzymały klasowe dyplomy – jako odznakę przyjaciół Pluszowego Misia.

Na wszystkich uczniów czekała mała, słodka niespodzianka oraz karta do kodowania „Miś”. To był wspaniały dzień. Konkursy i zabawy pomogły prowadzić uczennice z Samorządu Uczniowskiego: Patrycja Ostapiuk, Aleksandra Wolska, Julia Sagan i Maja Pomoryn z VIIIa.

Poprzedni artykułSpotkanie z przedstawicielem Stowarzyszenia Polskich Dzieci Wojny
Następny artykułWylosuj Anioła