Dokarmiamy leśne zwierzęta

19 listopada zakończyła się akcja ,,Dokarmiamy zwierzęta leśne”. Gościem naszego spotkania był Andrzej Dzieniszewski z Koła Miłośników Łowiectwa. Wielu zebranych uczniów nie wiedziało na czym polega praca myśliwego. Na spotkaniu dowiedzieli się, że jego praca to nie tylko polowania, ale również działania wykonywane w lesie. Okazało się, że myśliwy to osoba zajmująca się gospodarka łowiecką zgodnie z prawem łowieckim i etyką łowiecką. W ramach wdzięczności za zorganizowaną zbiórkę pan Andrzej zakupił dla zbierających klas cukierki oraz wręczył dyplomy zaangażowanym w akcję nauczycielkom.

Pierwsze miejsce w zbieraniu kasztanów zdobyła klasa IIIa, wychowawca Ewelina Sagan.

Drugie miejsce zdobyła klasa IIIc, wychowawca Sabina Potocka.

Trzecie miejsce zdobyła klasa IIb, wychowawca Katarzyna Konopka.

Poprzedni artykułIntegracji nigdy dość
Następny artykułDołącz do Szlachetnej Paczki