Dokarmiamy leśne zwierzęta

19 listopada zakończyła się akcja ,,Dokarmiamy zwierzęta leśne”. Gościem naszego spotkania był Andrzej Dzieniszewski z Koła Miłośników Łowiectwa. Wielu zebranych uczniów nie wiedziało na czym polega praca myśliwego. Na spotkaniu dowiedzieli się, że jego praca to nie tylko polowania, ale również działania wykonywane w lesie. Okazało się, że myśliwy to osoba zajmująca się gospodarka łowiecką zgodnie z prawem łowieckim i etyką łowiecką. W ramach wdzięczności za zorganizowaną zbiórkę pan Andrzej zakupił dla zbierających klas cukierki oraz wręczył dyplomy zaangażowanym w akcję nauczycielkom.

Pierwsze miejsce w zbieraniu kasztanów zdobyła klasa IIIa, wychowawca Ewelina Sagan.

Drugie miejsce zdobyła klasa IIIc, wychowawca Sabina Potocka.

Trzecie miejsce zdobyła klasa IIb, wychowawca Katarzyna Konopka.