Wizyta w Urzędzie Miasta

Uczniowie klasy III B wybrali się na wycieczkę do Urzędu Miasta w Iławie. Wraz z przewodnikiem turystycznym Dariuszem Paczkowskim odwiedzili Centrum Informacji Turystycznej, gdzie zapoznali się z zadaniami placówki, poznali atrakcje turystyczne, kulturalne i historyczne miasta. Pan Darek opowiedział uczniom o historii ratusza miejskiego. Dużą atrakcją było wejście na wieżę widokową ratusza i oglądanie panoramy miasta. Najważniejsze jednak było spotkanie z Burmistrzem Miasta Dawidem Kopaczewskim w sali sesyjnej ratusza. Burmistrz opowiedział uczniom o swojej pracy, o pracy i zadaniach radnych miejskich i pracowników urzędu.

Uczniowie pełni wrażeń wrócili do szkoły i zaplanowali  przygotowanie albumu o Iławie.

Poprzedni artykułWarsztaty kreatywne
Następny artykułDzień Chłopaka w IIIa