Projekt unijny „Kto pyta – nie błądzi!” w Jedynce – rekrutacja trwa

Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele!

Wspólnie z Fundacją Animowania Rozwoju i Aktywności w Olsztynie, serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie „Kto pyta – nie błądzi!”, nr RPWM.02.02.01‑28‑0096/17, który jest realizowany w naszej Szkole.

W ramach projektu:

  • Uczniowie klas IV-VIII będą mogli wziąć udział m.in. w: laboratorium geograficznym, kole biologiczno-eksperymentalnym, zajęciach pracowni artystycznej matematyki, kole chemicznym, zajęciach matematycznych, wyjazdach i projektach edukacyjnych;
  • Rodzice i Opiekunowie dowiedzą się jak wspomagać edukację i rozwój swoich dzieci oraz będą aktywnie uczestniczyć w edukacji dziecka i życiu szkoły;
  • Nauczyciele zwiększą swoje umiejętności w zakresie prowadzenia zajęć metodą eksperymentu poprzez udział w szkoleniach doskonalących.

Zajęcia będą prowadzone z wykorzystaniem zakupionego w ramach projektu nowego wyposażenia, m.in. laptopów, projektorów multimedialnych oraz aparatów cyfrowych. Dodatkowo, pracownie do nauk przyrodniczych wzbogacą się o mnóstwo nowych pomocy dydaktycznych.

Rekrutacja do projektu trwa od 16 września do 23 września 2019 roku, a zajęcia rozpoczną się w październiku 2019 roku. Zgłoszenia dokonywane są w formie elektronicznej. Dodatkowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie internetowej www.rekrutacja.faria.pl. Zapraszamy!  🙂

Założenia projektu „Kto pyta – nie błądzi!” [.pdf]

Regulamin rekrutacji do projektu [.pdf]

 

Poprzedni artykuł„Jedynka” na IX Iławskim Półmaratonie La Rive im. Antoniego Gierszewskiego
Następny artykułJak być bezpiecznym na drodze?