CZYTAM Z KLASĄ – ogólnopolski projekt edukacyjny dla klas I-III

dav

Uczniowie klas I-III wraz z wychowawcami, przy wsparciu mgr Teresy Bagniuk, rozpoczęli ogólnopolski projekt edukacyjny „CZYTAM Z KLASĄ. Lekturki spod chmurki”, którego celem jest rozwój czytelnictwa wśród uczniów. 

Projekt składa się z 3 modułów:     

1. Fikuśne lekturki spod chmurki

2. Zwierzęce lekturki spod chmurki 

3. Polskie lekturki spod chmurki

W każdym z modułów uczniowie będą wybierali jedną spośród czterech zaproponowanych lektur, do której następnie wykonają różnorodne zadania.

Program projektu opiera się na zmianie sposobu omawiania czytanych lektur szkolnych, na zaangażowaniu uczniów w aktywne działania oraz na upowszechnianiu czytelnictwa wśród dzieci poprzez atrakcyjne formy pracy z tekstem. 

Poprzedni artykułOpłaty za obiady – możliwe przelewem
Następny artykułPokaz historyczny „Wrzesień 39”