Podręczniki i ćwiczenia w roku szkolnym 2019/2020. Wykaz podręczników do religii.

Rok szkolny 2019/2020 to kolejny rok, w którym uczniowie wszystkich klas szkoły podstawowej otrzymają tzw. darmowe podręczniki i ćwiczenia.

Każdy uczeń otrzyma podręczniki i ćwiczenia w szkole, po podpisaniu przez rodziców „Umowy użyczenia”, co będzie miało miejsce podczas pierwszych spotkań z rodzicami we wrześniu.

Informacja o terminie spotkań pojawi się na stronie internetowej szkoły oraz na profilu FB jeszcze przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego.

Uwaga:

Dotacją nie są objęte podręczniki i ćwiczenia do religii, co oznacza, że rodzice sami muszą je zakupić.

Tu znajduje się wykaz podręczników/kart pracy do religii w poszczególnych klasach.

Poprzedni artykułProjekt Kopernika „MOC możliwości” rozpoczęty
Następny artykułRozpoczęcie roku szkolnego i „Przerwany marsz”