Wysoki wynik „Jedynki” z egzaminu ósmoklasisty 2019

https://www.oke.lomza.pl/images/pliki/E8/wyniki/2019/E8_2019_warminsko-mazurskie_szkoly.pdf Na stronie Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej ukazały się oficjalne wyniki egzaminu ósmoklasisty, który uczniowie pisali w kwietniu. Z dumą tu przeczytaliśmy, że średni wynik absolwentów naszej szkoły podstawowej jest najwyższy w Iławie.  Średni wynik z trzech przedmiotów: języka polskiego, matematyki i języka angielskiego wynosi dla uczniów naszej szkoły 58%. 😄 (Średni wynik z trzech przedmiotów w Iławie – 53,04%).

SP1

Iława

powiat iławski

województwo

kraj

język polski

63%

59%

57%

58%

63%

matematyka

46%

42%

40%

42%

45%

język angielski

65%

58%

51%

54%

59%

Wszystkim tegorocznym ósmoklasistom serdecznie gratulujemy. 👏🏻👏🏻👏🏻Dziękujemy za Waszą intensywną pracę, motywację i zapał. Dziękujemy nauczycielom za zaangażowanie i trud codziennego nauczania. Dziękujemy też rodzicom za współdziałanie z pedagogami. Życzymy,  aby nasi uczniowie dostali się do wymarzonych szkół, a później z powodzeniem wybrali kierunki dalszego kształcenia lub dobrej pracy.

/SP1/

Poprzedni artykułUwaga! Biuro rzeczy znalezionych w „Jedynce”
Następny artykułProjekt Kopernika „MOC możliwości” rozpoczęty