Uczniowie i nauczyciele „Jedynki” na Miejskiej Gali Osiągnięć

W dniu dzisiejszym w Kinoteatrze „Pasja” została zorganizowana uroczysta Miejska Gala Osiągnięć, w czasie której uczniowie, ich rodzice i nauczyciele przyjmowali od pana Burmistrza Miasta Iławy – Dawida Kopaczewskiego oraz pani Wiceburmistrz Miasta Iławy – Doroty Kamińskiej gratulacje za wysokie wyniki w nauce, osiągnięcia w konkursach i imprezach o wysokiej randze. Od godziny 10 do 12.30 byliśmy świadkami wielu wzruszeń. Na miejskiej gali nie zabrakło silnej grupy przedstawicieli naszej szkoły.  Podczas uroczystości uczniowie „Jedynki”, przygotowani przez panią Aurelię Waruszewską wykonali taniec z flagami, a nauczyciel Wojciech Kopczyński zebrał zaocznie liczne wyrazy uznania za przepiękne dekoracje. Gratulujemy!
Dyplomy uczniów za wysokie wyniki w nauce:
Jakub Moszczyński
Nadia Sieszputowska
Julia Palikowska
Agata Stramska
Pola Ciurkowska
Mateusz Krajewski
Adrian Jasik
Jakub Marciszewski
Jakub Łoźniewski
Helena Mówińska
Agata Otręba
Magdalena Dreszler
Aleksandra Trzmielewska
Julia Sistermann
Maria Żelazna
Barbara Ambroży
Martyna Głąbińska
Nikola Rafińska
Zuzanna Jankowska
Dyplomy uczniów za osiągnięcia inne:
Filip Rynkowski
Natalia Rucińska
Wiktoria Markowska
Maciej Kwietko-Bębnowski
Szymon Majewski
Jacek Weber
Szymon Kacprzycki
Jakub Zieliński
Nagrodzeni Nauczyciele otrzymali dyplomy z gratulacjami od burmistrza:
Małgorzata Kłodawska
Elżbieta Kozłowska
Krystyna Rzepka
Justyna Wasilewska
Elżbieta Kowalska
Barbara Kastrau – Widłas
Rosemary Wisniewski
Krzysztof Kasprowicz

/SP1/

Poprzedni artykułUroczysta IX Gala Osiągnięć Szkolnych w „Jedynce” za nami
Następny artykułWojciech Kopczyński z gratulacjami za organizację wojewódzkiego turnieju