Nie trzeba się martwić pomyłką tylko próbować – spotkanie z podróżnikiem

10.06.2019 r. odbyło się kolejne spotkanie z podróżnikiem. Naszą szkołę odwiedził Janek Witkowski. Możliwość rozmowy z podróżnikiem miały najpierw klasy IV i V, a w drugiej grupie klasy VII, VIII oraz gimnazjalne. Były to spotkania inspiracyjno-motywacyjne z elementami i tematami podróżniczymi oraz elementami przedsiębiorczej postawy. Pan Witkowski zwracał uwagę dzieciom i młodzieży na konieczność nauki języków obcych, bez których w dzisiejszych czasach trudno jest się poruszać poza własnym krajem. Namawiał uczniów do realizacji własnych celów i podkreślał, że nie wolno rezygnować z marzeń. Promował aktywny sposób spędzania wolnego czasu. Przestrzegał przed spędzaniem dużej ilości czasu z telefonem komórkowym.

Poprzedni artykułSpotkania organizacyjne z rodzicami przyszłych uczniów kl. I i VII w środę, 12 czerwca
Następny artykułPoznaj rynek pracy i swoje kompetencje. Dni otwarte PUP Iława