Zawody Pływackie z okazji Dnia Dziecka

Po raz kolejny SSP ORKA zorganizowała na iławskim basenie zawody pływackie. Zawody te cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Nie zabrakło naszych najmłodszych uczniów klas pierwszych i drugich, którzy z większym lub mniejszym sukcesem zakończyli start  w tych zawodach, ale przecież liczy się dobra zabawa i chęć sprawdzenia swoich umiejętności, i to było dla dzieci najważniejsze.

Udział w zawodach brali na 25 m stylem dowolnym : Kaja Kijewska kl. I a, Wiktor Zieliński kl. I b, Zuzanna Kijewska kl. I b, Julia Rochoń kl. I a, Julia Lewandowska kl. II a, Natalia Juzwa kl. II c, Anika Piotrowska kl. II c, Natalia Tomczak kl. II a, Martyna Proksa kl. I a, Maja Browarska kl. I a, Mariusz Kłosowski kl. II a.

W grupie starszej 10-12 lat naszą szkołę reprezentowali: Zofia Burkiewicz kl. IV a, Lena Milewska kl. IV d,  Oliwier Antonowicz kl. IV a, Kacper Terebiński kl. IV a, Max Zieliński kl. IV d, Alex Zieliński kl. IV d, Franciszek Suwiński kl. IV d, Michał Sistermann, Jakub Paturalski kl. IV d, Dominik Zieliński kl. IV d, Mateusz Machnio kl. IV d, Kacper Kosiński kl. IV d, Jakub Klimik kl. IV d,

 Grupa wiekowa 13-16 lat 

Sandra Wiśniewska kl. III E

I m na 100 m stylem zmiennym 

I m na 400 m stylem dowolnym 

Mirosła Wojna kl. VIII D

I m na 400 m stylem dowolnym 

II m na 50 m stylem klasycznym

Jakub Zieliński kl. VIII D

 I m na 100 m stylem dowolnym 

II m na 50 m stylem grzbietowym  

Mateusz Ługiewicz kl. VIII D

III m na 50 m stylem klasycznym 

III m na 50 m stylem grzbietowym  

I m sztafeta 4×50 m  (Sandra Wiśniewska kl. III E,  Mirosław Wojna kl. VIII D, Jakub Zieliński kl. VIII D,  Mateusz Ługiewicz kl. VIII D)

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów

Opiekun: Aurelia Waruszewska oraz rodzice.

Poprzedni artykułSzkolne Koło Turystyczne ,,Traper” w Poznaniu
Następny artykułŚwiadectwa szachowe rozdane