Udany debiut klas czwartych w lekkoatletycznych czwartkach

     Na jesieni 2018 roku rozpoczęła się XXV edycja  Iławskich Czwartów Lekkoatletycznych.  Uczniowie klas IV i V  musieli wziąć udział w minimum 5 startach (jesień-wiosna, na 10 rozegranych), żeby liczyć się w klasyfikacji końcowej. Najlepsi z najlepszych zostali zaproszeni w czerwcu na Grand Prix czwartków LA. W klasyfikacji końcowej uczniowie klas IV naszej szkoły stanęli na podium we wszystkich konkurencjach.

m  w biegu na 1000 m Robert Połeć kl. IV D

II m w rzucie  piłeczką palantową Oliwier Antonowicz kl. IV A

III m w biegu na 300 m Mateusz Płaszczyk kl. IV D

III m w biegu na 60 m Maciej Wolański kl. IV A

IV m w biegu na 60 m Oliwier Szkamelski kl. IV D

    Ponadto w zawodach brali udział: Cezary Migdał kl. IV D, Filip Marcinkiewicz kl. IV D, Franciszek Suwiński kl. VI D, Ignacy Woźniak kl. IV D, Kacper Radecki kl. IV D, Jakub Klimik kl. IV D, Dobies Wiktor kl. IV D,  Julia Wasiak kl. V, Szymon Majewski kl. V A, Maciej Kwietko-Bębnowski kl. V A, Filip Cursi kl. VA,  Michał Racki kl. V

   Opiekunami na zawodach byli: Aurelia Waruszewska, Joanna Królik, Grażyna Fiałek, Leszek Seregiet, Andrzej Biernacki.

Poprzedni artykułPodziękowanie za zaangażowanie w organizację Festynu Rodzinnego w Jedynce
Następny artykułSzkolne Koło Turystyczne ,,Traper” w Poznaniu