Sportowi goście w naszej szkole

    Na zaproszenie klasy sportowej IV D naszą szkołę odwiedzili piłkarze ręczni z drużyny KS Jeziorak. Drużyna obecnie gra w drugiej lidze (8 miejsce w tym sezonie), a w podstawowym składzie są również absolwenci naszej szkoły: Jakub Minder oraz Jakub Jarząb. Bardzo miło było nam gościć reprezentanta kadry Polski w piłce ręcznej -wychowanka KS Jeziorak Bartosza Nastaja, Łukasza Kamińskiego iławskiego szczypiornistę, który jest fizjoterapeutą kadry reprezentacji Polski B, Macieja Malinowskiego oraz Jakuba Jarząba. Po zajęciach przygotowanych przez iławskich szczypiornistów uczniowie klasy IV D odpowiadali na pytania z ogólnej wiedzy o piłce ręcznej a nagrodami za poprawne odpowiedzi były bilety wstępu na najbliższy mecz naszych piłkarzy ręcznych.

A.W

Poprzedni artykułOdpowiedzi od Powstańców
Następny artykułPodziękowanie za zaangażowanie w organizację Festynu Rodzinnego w Jedynce