Dobrem się dzielimy – radość i miłość mnożymy!

Senior, junior – dwa bratanki,razem stają w życia szranki!

Dzielą dobrem się nawzajem,i świat staje się rajem!

Uczniowie klasy II B wzięli udział w II edycji projektu „PODAJ DOBRO DALEJ” organizowanej ku pamięci Helenki Kmieć przez Fundację im. Heleny Kmieć we współpracy ze Szkołą Podstawową nr 4 w Zambrowie.

Celem tej akcji była przede wszystkim bezinteresowna pomoc drugiemu człowiekowi , otwarcie się na drugiego człowieka oraz dostrzeżenie potrzeb osób starszych.

Uczniowie: Wiki, Lena, Olek i Brajan w marcu i kwietniu przygotowali logo, nazwę i hasło swojej akcji, wymyślili, zaplanowali i zorganizowali dwa przedsięwzięcia: zawarcie przyjaźni z seniorami z rodzin i sąsiedztwa poprzez wspólne, aktywne spędzanie czasu oraz wywołanie uśmiechu i radości wśród starszych mieszkańców Iławy oraz mieszkańców iławskiego Domu Pomocy Społecznej.

Fotorelacja przedstawia niektóre działania uczniów kl. II B. Uczniów wspierali Burmistrz Miasta Iławy Dawid Kopaczewski i jego zastępczyni Dorota Kamińska, przewodnik turystyczny po Iławie Dariusz Paczkowski, kierownik basenu Radosław Serafin, właścicielka Kręgielni Dorota Jackowska, rodzice, rodzeństwo, koledzy ze szkoły, nauczyciele i wychowawca. Uczniowie bardzo dziękują za wsparcie i pomoc w ich działaniach.

PODAJ DOBRO DALEJ!!!!

/T. Bagniuk/

Poprzedni artykułŻyczenia świąteczne
Następny artykułAkcja Czyste Jeziora i Rzeki