Strajk szkolny. Informacja na wtorek.

Szanowni Państwo, Rodzice i Uczniowie,

dziękujemy za życzliwość i zrozumienie, jakie Państwo okazaliście nam podczas pierwszego dnia strajku.

Informujemy, że protest w naszej szkole jest kontynuowany, więc jutrzejszy dzień będzie wyglądał tak jak dzisiejszy. Wierzcie nam Państwo, że ta decyzja nie jest dla nas łatwa. Uznaliśmy, że jest konieczna. W Szkole Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Iławie od dnia 08.04.2019 r. do odwołania nie są prowadzone żadne zajęcia dydaktyczno-wychowawcze. Ustalenia, które były przekazane we wcześniejszych informacjach na wypadek strajku są więc nadal aktualne.

Aleksandra Skubij

Dyrektor SP1 Iława

Poprzedni artykułSzanowni Państwo, Rodzice i Uczniowie
Następny artykułZapraszamy gimnazjalistów na 1 dzień egzaminu. Uwaga, zmiany sal.