Informacja dla Rodziców „Jedynki” o planowanym strajku w szkole

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice,

jeżeli nie dojdzie do porozumienia między stroną rządową i związkową, w naszej szkole 8 kwietnia rozpocznie się akcja strajkowa.

Ponieważ w poniedziałek rano otrzymam ostateczną informację ile osób przystąpi do strajku, a ile będzie pracowało, na pewno zorganizowanie zajęć dydaktyczno – wychowawczych nie będzie możliwe. Być może nie będę w stanie zorganizować także zajęć opiekuńczych dla wszystkich uczniów.

W związku z tym, tak jak informowałam za pośrednictwem wychowawców na wywiadówkach, bardzo Państwa proszę, w miarę możliwości, o zapewnienie dzieciom opieki. Jednocześnie przypominam informację, że przysługuje Państwu możliwość skorzystania z zasiłku opiekuńczego wynikającego z przepisów prawa. Uczniowie klas pierwszych i drugich, którzy przynieśli dziś do szkoły deklaracje potrzebne do opieki w miejskiej hali widowiskowo – sportowej proszeni są o zgłoszenie w poniedziałek, 8 kwietnia rano do szkoły – najprawdopodobniej zapewnimy im opiekę świetlicową.

O wszelkich zmianach i przerwaniu akcji strajkowej zostaną Państwo poinformowani na stronie www.sp1.ilawa.pl, na facebooku szkoły.

Zgodnie z wcześniejszą informacją o szczegółach dnia następnego będziemy Państwa informować codziennie po godz.19.00 za pośrednictwem dziennika elektronicznego (pierwsza szczegółowa informacja pojawi się w niedzielę, 7 kwietnia).

Z poważaniem
Aleksandra Skubij

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1
im. Mikołaja Kopernika w Iławie

Poprzedni artykułDzień Otwarty w Jedynce cz.2
Następny artykułŚwięto poezji w Jedynce