Koncert Młodzieżowej Orkiestry Dętej w Jedynce

Koncert Orkiestry Dętej przy Zespole Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku w Iławie odbył się 12 marca w „Jedynce”. Porywające utwory muzyczne, informacje o instrumentach składających się na zespół oraz pytania do publiczności stworzyły niepowtarzalny nastrój. Na zakończenie dyrektor Aleksandra Skubij podziękowała kapelmistrzowi Michałowi Kowalewskiemu za dzisiejszy koncert i oprawę muzyczną przemarszu z kościoła do szkoły w dniu nadania naszej szkole nowego sztandaru. Wręczyła panu kapelmistrzowi pamiątkową statuetkę.
Koncert orkiestry w „Jedynce” oglądali też sześciolatkowie z przedszkoli nr 2, 6 oraz 3. Widzowie nagradzali orkiestrę brawami.

Fot. SP1, Młodzieżowa Orkiestra Dęta w Iławie

Poprzedni artykułWiosna dla Basi
Następny artykułKoniec zimowego sezonu