Zbiórka dla schroniska

W akcji „Pomagamy zwierzętom przetrwać zimę” świetlica naszej szkoły osiągnęła sukces – zebraliśmy prawie 30kg karmy dla ptaków, kotów i psów. Triumfowała klasa 1 b. W nagrodę, za zebranie największej ilości karmy, pierwszaki wraz z wychowawcą panią Katarzyną Konopką i inicjatorką akcji, panią Magdaleną Pernak wybrały się na pizzę do pobliskiej pizzerii. Było smacznie, wesoło a brzuszki najmłodszych wypełniło 6 dużych pizz z szynką i serem.

Cieszymy się, że najmłodsi zareagowali na nasz apel i wykazali się chęcią niesienia pomocy. Taka postawa, na pewno zaowocuje w dalszym życiu. Szczególne podziękowania należą się uczennicy klasy II c Natalii Juzwie, za przyniesienie niezbędnych rzeczy do wyposażenia boksów.

Dziękujemy wszystkim za dobre serca.

Dary dla schroniska zostały już przekazane.