Zbiórka dla schroniska

W akcji „Pomagamy zwierzętom przetrwać zimę” świetlica naszej szkoły osiągnęła sukces – zebraliśmy prawie 30kg karmy dla ptaków, kotów i psów. Triumfowała klasa 1 b. W nagrodę, za zebranie największej ilości karmy, pierwszaki wraz z wychowawcą panią Katarzyną Konopką i inicjatorką akcji, panią Magdaleną Pernak wybrały się na pizzę do pobliskiej pizzerii. Było smacznie, wesoło a brzuszki najmłodszych wypełniło aż 6 dużych pizz z szynką i serem.

Cieszymy się, że najmłodsi zareagowali na nasz apel i wykazali się chęcią niesienia pomocy. Taka postawa, na pewno zaowocuje w dalszym życiu. Szczególne podziękowania należą się uczennicy klasy II c Natalii Juzwie, za przyniesienie niezbędnych rzeczy do wyposażenia boksów.

Dziękujemy wszystkim za dobre serca.

Dary dla schroniska zostały już przekazane. 

Poprzedni artykułInnowacja pedagogiczna „Moje fascynacje czytelnicze”
Następny artykułZapraszamy Rodziców na wywiadówkę