Andrzejki w sali zabaw

dav

30 listopada klasa I b wybrała się do nowo otwartej sali zabaw. Tego dnia wszystkim dzieciom dobre humory dopisywały od samego rana. W ramach klasowych „andrzejek”, postanowiliśmy wspólnie spędzić czas w niecodziennym miejscu. Dzieci były oczarowane ilością atrakcji, jakie spotkały nas na miejscu. Oprócz wielu zjeżdżalni, ścianek wspinaczkowych, torów przeszkód, trampolin, znalazły się także wielkie stoliki pełne klocków i zabawek. Tego dnia dzieci miały okazję jeszcze lepiej się zintegrować, porozmawiać, pobawić. Taka forma zajęć jest także bardzo ważnym elementem, ułatwiającym budowanie zgranej klasowej społeczności.

Poprzedni artykułBaśnie i legendy w oczach dziecka
Następny artykułZakończenie projektu „My z Warmii i Mazur” – witrażownia w Jedynce