„Traper” na wycieczce w Toruniu

dav

15 listopada Szkolne Koło Turystyczne  ,,Traper” wybrało się na wycieczkę do Torunia.

Spotkaliśmy się na dworcu w Iławie o 7.05, piętnaście minut później jechaliśmy pociągiem do Torunia. Około 8.50 byliśmy już na miejscu. Z dworca udaliśmy się najpierw do Młyna Wiedzy znajdującego się nieopodal. Następnie przeszliśmy się po starówce, podziwiając zabytki Torunia. Nieco zmęczeni i głodni poszliśmy coś przekąsić. Potem udaliśmy się do muzeum piernika i robiliśmy własne pamiątkowe pierniki. Dalszą częścią naszej podróży był ciekawy spektakl w planetarium.  Dzień dobiegał już końca, więc wybraliśmy się jeszcze do restauracji na pyszną pizzę. Później udaliśmy się na dworzec i o 17.47 wyruszyliśmy do Iławy.

Poprzedni artykułJesienne spotkania z podróżnikami
Następny artykułFestiwal Pieśni i Piosenki Polskiej „Wyśpiewać wolność”