Projekt „Poprzez Niepodległą”

Projekt „Poprzez Niepodległą” realizowany jest przez uczniów i nauczycieli ze 100 szkół w Polsce, współpracujących ze sobą w celu promowania wartości patriotycznych.

Uczestnicy wspólnie tworzą przewodnik po 100 miejscach w kraju, jednocześnie promując bezpieczne wykorzystywanie zasobów internetowych przez dzieci i młodzież. Przed 11 listopada 2018 roku uczniowie projektu tworzą i rozsyłają do szkół partnerskich kartki patriotyczne.

W „Jedynce” w ramach projektu „Poprzez Niepodległą” uczniowie klasy III d pod opieką pani Eweliny Liedtke wykonali kartki patriotyczne z życzeniami, które zostaną wysłane do dwóch ze 100 szkół w Polsce. Była to doskonała forma dzielenia się radością z Niepodległej Ojczyzny. Przed uczniami już niedługo kolejne zadania: stworzenie kalendarium oraz quizu historycznego. Życzymy kreatywności.

Poprzedni artykułPatriotyczne spotkanie z poezją i piosenką
Następny artykułPolskie Zaduszki Poetyckie z Chopinem