Wizyta klasy I c w Centrum Aktywności Lokalnej

W czwartek, 25 października 2018 r. uczniowie klasy I c wybrali się na autorską, interaktywną wystawę mobilną pt. „MATEMATYCZNY poCIĄG”. Pierwszoklasiści odbyli niesamowitą podróż w świat logicznych łamigłówek i zagadek. Było to duże pole dla dziecięcej wyobraźni przy konstruowaniu różnych kształtów z figur geometrycznych, konstrukcji z klocków lub słomek.

Wystawa została przygotowana przez gdańskie Centrum Hewelianum i składała się z 20 samodzielnych stanowisk. Niektóre atrakcje były przeznaczone dla starszych dzieci i młodzieży, ale pierwszoklasiści równie dobrze się bawili i nie chcieli opuszczać wystawy. Dobrą zabawę oraz naukę przedstawiają zdjęcia zrobione przez wychowawcę klasy I c – panią Martynę Kalicką.

Martyna Kalicka

Poprzedni artykułDla Niepodległej na sportowo
Następny artykułŁamigłówki historyczne