Sportowa niespodzianka na polach Grunwaldu

Po wygranych wcześniej zawodach powiatowych, 26 października uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Mistrzostwach Województwa Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w sztafetowych biegach przełajowych.

Zawody odbywały się na polach Grunwaldu w trudnych warunkach atmosferycznych. Wiejący wiatr i padający deszcz nie przeszkodził naszym „chłopakom” rywalizować z najlepszymi drużynami z całego województwa. Po zaciętej walce, reprezentanci szkoły ukończyli zawody na III miejscu ulegając drużynie z Olsztyna i Giżycka.
Serdecznie gratulujemy!

Naszą szkołę reprezentowali: Piotr Trzciński kl. VIII D, Mateusz Kluba kl. III E, Mirosław Wojna kl. VIII D,  Jakub Chmielewski kl. III E, Wiktor Sdun kl. VIII D, Daniel Niedźwiecki kl. VIII D, Jakub Zieliński kl. VIII D, Konrad Etmański kl. III E, Paweł Bolewski kl. III D, Adrian Jasik kl. III E, Wiktor Wieczorek kl. VIII D.

Poprzedni artykułWolontariusze wspierają schronisko dla zwierząt
Następny artykułDzień listonosza i znaczka pocztowego