Nasze śniadanie z Radiem Zet

Otrzymaliśmy zaproszenie z Wydziału Promocji Urzędu Miasta: „w piątek zapraszamy pod Ratusz na bezpłatne śniadanie z Radiem Zet!”
W mailu czytaliśmy dalej: „Koniec wakacji, powrót do szkoły, czy do pracy, nie jest dla wszystkich łaskawy. Wcześniejsze pobudki, szykowanie dzieci do szkoły, robienie śniadania. W tym ostatnim odciążyć mieszkańców Iławy  postanowiło Radio ZET, które ruszyło w trasę, by poczęstować wszystkich ciepłym śniadaniem na dzień dobry bardzo.
Właśnie 14 września w piątek w Galerii przy Ratuszu konwój Radia Zet i sponsora głównego serwować będzie dla Państwa pożywne śniadanie Zapraszamy im nas więcej tym lepiej! Miejsce:  Galeria przy Ratuszu.”
Poinformowaliśmy nauczycieli tych klas, które rano mogły zaplanować wycieczkę na śniadanko: kl. VIIId – w ramach spaceru z kijkami na wf, kl. IVb i IIb – w ramach zajęć zawodoznawczych, by przy okazji porannej przekąski dowiedzieć się więcej o tajnikach zawodu dziennikarza radiowego. Uczniowie wrócili zadowoleni, trochę podjedli i mieli okazję porozmawiać z dziennikarzami.
Dowiedzieliśmy się, że Iława pobiła rekord wydanych śniadań już o godz. 9.30. Od godz. 7.00 do 9.30 wydano już 500 śniadań! 🙂 Poranny poczęstunek zaplanowano do godz.10.00.
/SP1/

Poprzedni artykułNarodowe Czytanie „Przedwiośnia” Stefana Żeromskiego
Następny artykułInnowacja pedagogiczna „Kaszka z mlekiem, czyli ze związkami frazeologicznymi za pan brat”