Jesteśmy Szkołą najbardziej Przyjazną Ekonomii Społecznej w województwie

Dziękujemy za pomoc!
Informujemy, że w konkursie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w głosowaniu internetowym w „Plebiscycie publiczności na Szkołę Przyjazną Ekonomii Społecznej w województwie warmińsko-mazurskim” w roku 2018 pierwsze miejsce zdobyła „Jedynka”. 😊😊😊

W finale konkursu znalazły się poza naszą szkołą podstawową same szkoły ponadgimnazjalne, więc tym bardziej cieszy nas wynik w konkursie publiczności. W  samym konkursie zdobyliśmy wyróżnienie. Przyznano tylko miejsce pierwsze dla Zespołu Szkół nr 5 im. K. Brzostowskiego w Ełku.
Nagrodę dziś odebrała pani Beata Niksa i przedstawiciele uczniów: Adrian Jasik klasa 2 e i Antoni Laskowski klasa 2 b. Wszystkim bardzo dziękujemy za każdy głos 😍

Poprzedni artykułDzień otwarty dla przedszkolaków
Następny artykułUstanawiamy rekord czytania w jednym momencie!