Sportowa wycieczka klasy VII d

W dniach 28/29 maja klasa 7d z wychowawczynią Justyną Wasilewską i opiekunką panią Jolantą Michalewską pojechała na wycieczkę do Ośrodka Wypoczynkowego ,,Kulka”. Jest to pięknie usytuowany ośrodek na Mazurach, w którym nikt nie może się nudzić. Jak przystało na klasę sportową pakiet zajęć był dobrany szczególnie dla młodych, aktywnych i wysportowanych, włącznie z noclegami w namiotach harcerskich. „Uczestniczyliśmy w zajęciach samoobrony, survivalu, budowaliśmy szałasy z pałatek, stoczyliśmy bitwę paintbollową, w nocy
szukaliśmy świetlików w lesie, śpiewaliśmy przy ognisku, wspinaliśmy się na ściance wspinaczkowej, szukaliśmy podejrzanych w trakcie warsztatów detektywistycznych, strzelaliśmy z łuku. Pogoda dopisała, wyjazd można zaliczyć za wyjątkowo udany! Popatrzcie, co robiliśmy:

 

Poprzedni artykułIgrzyska Młodzieży Szkolnej Finał W-M SZS w Piłce Nożnej Halowej Chłopców rocznik 2002-2004
Następny artykułDzień otwarty dla przedszkolaków