Zawody pływackie z okazji Dnia Dziecka.

26.05.2018r. na iławskim basenie odbyły się zawody pływackie z okazji Dnia Dziecka.
Wzięło w nich udział około 250 zawodników, którzy rywalizowali na różnych dystansach, w różnych stylach i kategoriach wiekowych. Sztafety uczniów z naszej szkoły triumfowały.  Sztafeta klas VI-VII w składzie: Jakub Zieliński, Aleksandra Trzmielewska, Mirosław Wojna i Maria Żelazna na dystansie 4x50m zajęła I miejsce. Natomiast sztafeta klas gimnazjalnych została podzielona na dwie sztafety, które popłynęły 2x100m. Pierwsza z nich w składzie: Martyna Głąbińska i Mateusz Krajewski zajęła I miejsce. Druga sztafeta w składzie: Maria Żelazna i Mirosław Wojna uplasowała się na II miejscu. Gratulujemy!

Poprzedni artykułIgrzyska Młodzieży Szkolnej Półfinału II W-M SZS w Piłce Nożnej Chłopców rocznik 2002-2004
Następny artykułSpotkanie z rodzicami nowych pierwszaków