Finał konkursu dla przedszkolaków „Zwiastuny wiosny”

Dziś w „Jedynce” odbył się finał konkursu „Zwiastuny wiosny”, który był skierowany do iławskich przedszkoli. Konkurs zorganizowała grupa nauczycielek klas pierwszych pod okiem pani Eweliny Sagan.
Dziś około godziny 10.00 do auli szkolnej „Kopernika” przyszło kilka grup przedszkolaków. Uczniowie z Samorządu Szkolnego powitali wszystkich obecnych i życzyli małym gościom dobrej zabawy.
Zanim rozpoczęto wspólną zabawę, pani wicedyrektor Wioletta Krawat ogłosiła wyniki konkursu, a dyrektor Aleksandra Skubij wręczyła wyróżnionym przedszkolakom nagrody:
Miejsce 1. zajęła Aurelia Grzelka z Przedszkola nr 2,
Miejsce 2. zajęła Amelia Łużyńska z Przedszkola nr 3,
Miejsce 3. zajęła Nadia Kowalska z Przedszkola nr 2.
Wyróżnienie otrzymali:
Michalina Łużyńska z Przedszkola nr 3, Kornelia Darmofał, Maja Ćwiklińska z Przedszkola ,,Pluszak”, Piotr Dwojacki, Magda Kaczorowska, Marysia Tomaszewska z Przedszkola nr 2, Zofia Wasińska, Wojciech Hofman, Maja Wach, Nadia Myślińska z Przedszkola ,,Majka”.

Wszystkie prace były bardzo piękne. Zwycięzcom i wyróżnionym gratulujemy!

Poprzedni artykułOgólnopolska wystawa IPN „Zbrodnia Katyńska”
Następny artykułWycieczka edukacyjna klas IV do Torunia