Społeczny savoir vivre, czyli jak nie nadepnąć światu na odcisk

Dlaczego nasze działania są jak domino?, Czy można przewidywać przyszłość i co to jest rozsądek? Jaka jest różnica między kropką a kreatywnością? Jak zjeść przyjaźń i co jest jej głównym składnikiem? Co może rozsadzić brak umiaru? Czy tolerancja smakuje jak krewetki? To pytania, na które współnie z Michałem Zawadką, autorem książek dla dzieci, poszukiwali odpowiedzi uczniowie klas pierwszych podczas warsztatów „Społeczny savoir vivre, czyli jak nie nadepnąć światu na odcisk”, które odbyły się w czwartek 15 marca w naszej szkole. Było to niezwykłe spotkanie, pełne ekspresji, humoru, przemyślanych zabaw i pouczających ćwiczeń, które towarzyszyły wspólnemu odkrywaniu z najmłodszymi najważniejszych zasad „gry w życie”.

 

Poprzedni artykułŚwiat jest okrągły i PI – ękny
Następny artykułMamy czterech laureatów i sześciu finalistów