Finał Konkursu Wiedzy o Mikołaju Koperniku

W lutym w szkole odbyły się eliminacje do Konkursu Wiedzy o Mikołaju Koperniku. Trzy zespoły otrzymały największą ilość punktów i przeszły do kolejnego etapu.
14 lutego w auli szkolnej odbył się finał konkursu. W szranki stanęły klasy VII b – uczniowie Hubert Węgorzewski, Stanisław Kasprowicz, Wiktor Gnaczyński, VII c uczniowie: Agata Otręba, Magdalena Dreszler, Wiktoria Brzóska i VII d uczniowie Szymon Kasprzycki, Julia Sistermann, Marta Żelazna.

Walka była zacięta, a drużyny zagrzewane do walki przez swoich kolegów.

Zwycięzcą została drużyna reprezentująca klasę VII c, drugie miejsce zajęła klasa VII d, natomiast trzecie klasa VII b. Nagrody zostały wręczone podczas uroczystości Święta Szkoły – 545. urodzin Mikołaja Kopernika.

Tegoroczną edycję konkursu o patronie przygotowali nauczyciele: Ewa Węglerska, Wioletta Karwat oraz Marcin Michalski.

Poprzedni artykułBezpieczne zabawy na lodzie
Następny artykułAmbroży Kleks na urodzinach u Mikołaja Kopernika, czyli Święto Szkoły