Walentynkowa poczta w „Koperniku”

Poczta walentynkowa w „Koperniku”

Walentynki to coroczne święto zakochanych przypadające 14 lutego. W tym dniu zwyczajem jest wysyłanie listów zawierających wyznania miłosne (często pisane wierszem). Na Zachodzie, zwłaszcza w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych, czczono św. Walentego jako patrona zakochanych. Dlatego dzień 14 lutego stał się okazją do obdarowywania się drobnymi upominkami oraz liścikami z wyznaniami miłosnymi. W naszej szkole, jeszcze przed walentynkami, Samorząd Uczniowski przygotował skrzynkę na listy, do której uczniowie wrzucali walentynki, którymi chcieli obdarować swoje sympatie.

W dniu 14 lutego przedstawiciele SU z uśmiechem roznieśli po klasach POCZTĘ WALENTYNKOWĄ.

Poprzedni artykułBezpieczeństwo i odpowiedzialność prawna nieletnich – spotkania z dzielnicowym 
Następny artykułRandka w ciemno z książką