Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Jedynce

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Jedynce trwała od 9 do 12.01.18 r. Uczniowie podjęli różne działania, aby wspomóc akcję. Samorząd szkolny przygotował karteczki zwalniające z odpowiedzi, wolontariusze wykonali maski karnawałowe, a uczniowie upiekli ciasta do kawiarenki.

Ze sprzedaży karteczek zwalniających z odpowiedzi uzbierano 216,27 zł, ze sprzedaży ciasta 471,09 zł, ze sprzedaży masek na bal karnawałowy 126 zł i z biletów na bal 145,40 zł. Do puszek uzbierano 154,48 zł.
14 stycznia 18 r. podczas 26 finału WOŚP do iławskiego sztabu orkiestry została przekazana kwota 1113,24 zł.
Nasi uczniowie byli też wolontariuszami podczas akcji. Pomagali przy licytacji oraz zbierali pieniądze do puszek.
Poprzedni artykułFinaliści kuratoryjnych konkursów przedmiotowych
Następny artykułBal karnawałowy