I. miejsce naszej drużyny w konkursie powiatowym pod tytułem „Nic już nie będzie takie samo” 

Jak brzmiały wyrazy kodu ukryte w Labiryncie? Jakie meble znajdowały się w Ciapie? I do kogo Ava Paige kierowała swoje memoranda na temat prób Labiryntu i prób ognia? To tylko niektóre z finałowych pytań, na które musieli opowiedzieć uczestnicy Powiatowego Konkursu Wiedzy o książkach J. DashenraWięzień labiryntu” i „Próby ognia” pod tytułem „Nic już nie będzie takie samo”.
10 listopada w sali starostwa powiatowego w Iławie odbył się finał konkursu, w którym wzięło udział 8. drużyn. Jury w składzie: Joanna Bakaluk (przewodnicząca), Daria Zielińska i Kinga Groszkowska wyłoniło następujących zwycięzców:
I miejsce drużyna naszej szkoły w składzie:
1. Klaudia Kusyk
2. Wiktoria Sdun
3. Aleksandra Fogel
pod opieką Pani Beaty Kamińskiej.
Ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Iławie nagrody dla laureatów i uczestników wręczał Starosta Powiatu Iławskiego – Pan Marek Polański.
Zwycięzcom gratulujemy sukcesu, zaś wszystkim uczestnikom dziękujemy serdecznie za udział w konkursie wymagającym ogromnej znajomości książek i zapraszamy do kolejnych zmagań w 2018 roku… z książką Doroty Terakowskiej – „Córka czarownic”.
Tekst/Fot. Miejska Biblioteka Publiczna w Iławie
Poprzedni artykułDziś idę walczyć, mamo…
Następny artykułKonkurs Nasza Ojczyzna