Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Przełajowych Biegach Sztafetowych Dziewcząt i Chłopców 

Dużym sukcesem uczniów naszej szkoły  zakończył się start w Mistrzostwach Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Przełajowych Biegach Sztafetowych Dziewcząt i Chłopców rocznik 2002-2004, które odbyły się we wtorek, 24 października 2017 r. w Nowym Mieście LubawskimNa zawody przyjechały drużyny, które wcześniej wygrały zawody powiatowe.

Walka o zwycięstwo była niezwykle zacięta. Na podium stanęła drużyna chłopców, która zajęła III miejsce w województwie (na 19 szkół). Naszą szkołę reprezentowali: Michał Łyziński kl. III E, Jakub Bogusiewicz kl. III E, Filip Rybiński kl. III E, Szymon Koszczka kl. III E, Adrian Jasik kl. II E, Konrad Etmański kl. II E, Dawid Bredszneider kl. II E, Piotr Trzciński kl. VII D

W zawodach startowały również dziewczęta, które wywalczyły VIII miejsce (na 13 szkół). Dziewczęta biegły w składzie: Aleksandra Trzmielewska kl. VII D, Natalia Krupińska kl. VII D, Julia Kusyk kl. VII D, Nikola Jędrychowska kl. II E, Olga Kwiatkowska kl. III E, Joanna Dzido kl. III E, Martyna Topka kl. III E, Liliana Kukiełka kl. III E

Gratulujemy zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów.

Poprzedni artykułZaduszki
Następny artykułFestiwal Pieśni i Piosenki Polskiej