Integracja czwartoklasistów

W poniedziałek, 9 października uczniowie dwóch klas czwartych: IVa i IVb udali się o 8.00 rano do Kaczego Bagna na wycieczkę integracyjną. Opiekę nad dziećmi sprawowały wychowawczynie, panie: Elżbieta Kozłowska i Karolina Wiatrowska – Kubicka oraz pani pedagog, Iwona Makowska. Wszyscy spędzili tam fantastycznie kilka godzin na dobrej zabawie, poznawaniu swoich możliwości, umiejętności, cierpliwości, a przede wszystkim zacieśniali więzy. Pobyt w Miejscu Inicjatyw Pozytywnych był wypełniony bardzo atrakcyjnie. Czwartoklasiści brali czynny udział w czterech rodzajach warsztatów: łucznictwie, ceramice, grze na bębnach oraz wypiekaniu chleba. Na zakończenie uczestnicy zasiedli do wspólnego stołu, by skosztować upieczone własnoręcznie pieczywo oraz przygotowane przez instruktorów pyszne kiełbaski wraz z sałatką warzywną. Zarówno uczniowie jak i opiekunowie pożegnali się z prowadzącymi zajęcia bardzo ciepło. A dzieci w drodze powrotnej wciąż wspominały mile spędzony czas.

 

Poprzedni artykułDokarmiamy Zwierzęta
Następny artykułPoranki w bibliotece