Szybka i skuteczna nauka słówek z języka hiszpańskiego z programem Insta.Ling

W roku szkolnym 2017/2018 uczniowie na lekcji języka hiszpańskiego rozpoczęli pracę z programem Insta.Ling. Dzięki niemu będą mogli poszerzać swoją wiedzę z zakresu słownictwa w kreatywny sposób.  Nauka słówek będzie polegała na krótkiej, kilkunastominutowej, ale systematycznej, codziennej pracy.

Insta.Ling jest aplikacją do szybkiej nauki słówek, dostarczającą nauczycielom szczegółowe raporty na temat systematyczności pracy i postępów uczniów. Insta.Ling pomaga podnieść skuteczność nauczania języka oraz udostępnia narzędzia do oceny wyników.

Program będzie koordynowany przez panią Ewelinę Liedtke. Więcej informacji można uzyskać tutaj: https://instaling.pl/

Poprzedni artykułRozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018
Następny artykułApel infornacyjno-porządkowy dla gimnazjalistów i klas siódmych