niedziela, 21 lipca, 2024

VI Gala Osiągnięć Szkolnych 2016 r

Od 2011 roku dyrektor Gimnazjum Samorządowego nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Iławie może przyznać szczególne wyróżnienie dla osób, które promują dobre imię „Jedynki” na zewnątrz. Nagrodą tą jest „Statuetka Kopernika” i dyplom „za szczególne osiągnięcia i postawę kreującą pozytywny wizerunek szkoły”. Zgodnie ze Statutem Szkoły nagrodę – Statuetkę Kopernika – przyznaje się osobie, która spełnia m.in. kryteria: przejawiała dużą aktywność poprzez udział w różnego rodzaju przedsięwzięciach, inicjatywach, formach działalności szkolnych i pozaszkolnych, angażowała się społecznie w życie klasy, szkoły i miasta, kreowała pozytywny wizerunek szkoły na zewnątrz, potrafiła rozwijać swoje zainteresowania i zdolności, cieszyła się popularnością w szkole, wyróżniała się pozytywnym stosunkiem do obowiązku szkolnego, była lubiana i ceniona przez całą społeczność szkolną. Nagrodę – Statuetkę Kopernika – można przyznać osobie dorosłej, która w szczególny sposób w danym roku przyczyniła się do promocji dobrego imienia szkoły lub w znaczący sposób pomogła w realizacji zadań statutowych szkoły. W tym roku statuetki z rąk dyrektor Aleksandry Skubij oraz wiceburmistrz Ewy Junkier otrzymali:

Statuetki Kopernika 2016

Uczniowie:

1. Oliwia Zbysińska – III a
2. Samuel Wlazło – III a
3. Magdalena Stramska – III b
4. Agata Węglerska – III b
5. Marta Kroplewska – III d
6. Patrycja Junkier – III d
7. Maciej Abramowicz – III e
8. Wiktoria Gołębiowska – III e
9. Hanna Dzi – III e
10. Damian Józefowicz – III e
11. Paweł Pyza – III e
12. Dawid Rożankiewicz – III e
13. Szymon Dzik – III e
14. Krzysztof Białaś – III e

Statuetki Rodzice:

1. Edyta Jaworska – III b
2. Grażyna Kanterewicz – III c
3. Danuta Adamek – III d
4. Katarzyna Weron – III d
5. Katarzyna Dzik – III e

Statuetki Nauczyciele i Dorośli współpracujący ze szkołą:

1. Beata Kamińska
2. Krzysztof Kasprowicz
3. Radosław Burza
4. Urszula Janikowska
5. Mirosława Truszczyńska – szefowa kuchni
6. Dariusz Mistal „Szynaka Living”
7. Kinga Groszkowska MBP
8. Izabela Klonowska ZS im. Konstytucji 3 Maja w Iławie

Dyplomy uczniów:

1. Filip Gierszyński – III b
2. Jakub Pawłowski – III c
3. Kacper Weron – III d
4. Aleksandra Demczuk – III e

Dyplomy Rodzice:

1. Ewa i Piotr Maruszakowie
2. Dorota Meszko
3. Marzena i Rafał Balewscy
4. Justyna Stramska
5. Anna Puczyńska

Dyplomy dorośli:

1. Stanisław Michalewski PHU Мistra
2. Grzegorz Budziński firma budowlana
3. Mieczysław Olszewski firma budowlana
4. Wojciech Kopczyński
5. Małgorzata Kłodawska
6. Tomasz Bigus – bigusinspiracje.eu
7. Stefan Przybyszewski FH „Optima”

Gali towarzyszyły występy artystyczne, przygotowane przez naszych uczniów. Całość prowadzili pani Justyna Wasilewska i pan Leszek Seregiet. Scenariusz opracowała pani Karolina Wiatrowska – Kubicka.

/gim.1/