Godziny dyżurów nauczycieli do dyspozycji rodziców
w Szkole Podstawowej nr 1 w Iławie im. Mikołaja Kopernika  w Iławie

II semestr roku szkolnego 2019– 2020

Lp. Nazwisko i imię Dzień Godzina Miejsce
         1. Skubij Aleksandra w godzinach

dyżuru dyrektora

gabinet dyrektora
2. Niksa Beata w godzinach

dyżuru dyrektora

gabinet zastępcy dyrektora
3. Waruszewska Aurelia w godzinach

dyżuru dyrektora

gabinet zastępcy dyrektora
4. Bagniuk Teresa wtorek 1345-1430 pokój nauczycielski
5. Biernacki Andrzej środa 1140-1225 pokój nauczycielski
6. Fiałek Grażyna piątek 1140-1225 pokój nauczycielski
7. Hofman Agnieszka środa 1345-1430 pokój nauczycielski
8. Jackowska Ewa piątek 940-1025 pokój nauczycielski
9. Kalicka Martyna poniedziałek 940-1025 pokój nauczycielski
10. Kamińska Beata w godzinach pracy biblioteki szkolnej
11. Kasprowicz Krzysztof poniedziałek 940-1025 pokój nauczycielski
12. Karwat Wioletta piątek 940-1025 pokój nauczycielski
13. Kawala Magdalena poniedziałek 940-1025 świetlica
14. Kłodawska Małgorzata piątek 1140-1225 pokój nauczycielski
15. Konicz Aleksandra czwartek 1035-1120 pokój nauczycielski
16. Konopka Katarzyna czwartek 1035-1120 pokój nauczycielski
17. Kopczyński Wojciech czwartek 1140-1225 pokój nauczycielski
18. Kordalska Danuta czwartek 1525-1610 pokój nauczycielski
19. Kowalska Elżbieta poniedziałek 940-1025 Pokój nauczycielski
20. Kozłowska Elżbieta czwartek 1140-1225 pokój nauczycielski
21. Lubecka Paula piątek 1035-1120 pokój nauczycielski
22. Makowska Iwona w godzinach pracy pedagoga szkolnego
23. Michalewska Jolanta w godzinach pracy logopedy sala 59
24. Michalski Marcin czwartek 940-1025 pokój nauczycielski
25. Mieczkowski Radosław środa 940-1025 pokój nauczycielski
26. Mostafa Jolanta poniedziałek 1140-1225 pokój nauczycielski
27. Motylińska Ewa w godzinach pracy świetlicy szkolnej
28. Olszewska Magdalena wtorek 1035-1120 pokój nauczycielski
29. Pachniewski Wojciech piątek 1225-1310 pokój nauczycielski
30. Paczkowska Bożena wtorek 1035-1120 Pokój nauczycielski
31. Potocka Sabina wtorek 1245-1330 pokój nauczycielski
       32. Prass Agnieszka czwartek 940-1025 pokój nauczycielski
33. Rakoczy Natalia czwartek 940-1025 pokój nauczycielski
34. Ruszniak Joanna w godzinach pracy świetlicy
35. Rzepka Krystyna środa 830-1630 świetlica
36. Sagan Ewelina środa 940-1025 pokój nauczycielski
37. Seregiet Leszek wtorek 1140-1225 sala gimnastyczna
38. Stramski Grzegorz piątek 850-935 pokój nauczycielski
39. Trzcińska Elżbieta poniedziałek 940-1025 pokój nauczycielski
40. Wasilewska Justyna środa 1035-1120 pokój nauczycielski/ biblioteka
41. Wcisła Natalia wtorek 940-1025 pokój nauczycielski
42. Weręgowska Małgorzata czwartek 1245-1330 pokój nauczycielski
43. Węglerska Ewa poniedziałek 1035-1120 biblioteka
44. Wisniewski Rosemary czwartek 850-935
45. Wrzosek Emilia środa 1435-1520 pokój nauczycielski
46. Żuchowska Dorota czwartek 850-935 pokój nauczycielski