Godziny dyżurów nauczycieli do dyspozycji rodziców
w Szkole Podstawowej nr 1 w Iławie im. Mikołaja Kopernika  w Iławie

I semestr roku szkolnego 2019– 2020

Lp. Nazwisko i imię Dzień Godzina Miejsce
1.        Skubij Aleksandra w godzinach

dyżuru dyrektora

gabinet dyrektora
2.        Niksa Beata w godzinach

dyżuru dyrektora

gabinet zastępcy dyrektora
3.        Waruszewska Aurelia w godzinach

dyżuru dyrektora

gabinet zastępcy dyrektora
4.        Bagniuk Teresa wtorek 940– 1025 pokój nauczycielski
5.        Biernacki Andrzej środa 940– 1025 pokój nauczycielski
6.        Fiałek Grażyna piątek 940– 1025 pokój nauczycielski
7.        Hofman Agnieszka środa 940– 1025 pokój nauczycielski
8.        Jackowska Ewa piątek 940– 1025 pokój nauczycielski
9.        Kalicka Martyna poniedziałek 1345-1430 pokój nauczycielski
10.    Kamińska Beata w godzinach pracy biblioteki szkolnej
11.    Kasprowicz Krzysztof środa 1035– 1120 pokój nauczycielski
12.    Karwat Wioletta środa 935– 1125 pokój nauczycielski
13.    Kawala Magdalena poniedziałek 900– 1000 świetlica
14.    Kłodawska Małgorzata piątek 940– 1025 pokój nauczycielski
15.    Konicz Aleksandra wtorek 1245-1330 pokój nauczycielski
16.    Konopka Katarzyna wtorek 1245-1330 pokój nauczycielski
17.    Kopczyński Wojciech poniedziałek 1140-1220 pokój nauczycielski
18.    Kordalska Danuta poniedziałek 940– 1025 pokój nauczycielski
19.    Kowalska Elżbieta środa

czwartek

1520-1600

940– 1025

sala 30

sala 28

20.    Kozłowska Elżbieta środa 1035– 1120 pokój nauczycielski
21.    Lubecka Paula wtorek 850 – 935 pokój nauczycielski
22.    Makowska Iwona w godzinach pracy pedagoga szkolnego
23.    Michalewska Jolanta w godzinach pracy logopedy sala 59
24.    Michalski Marcin czwartek 1035– 1120 pokój nauczycielski
25.    Mieczkowski Radosław wtorek 1035– 1120 pokój nauczycielski
26.    Mostafa Jolanta środa 1245– 1330 pokój nauczycielski
27.    Motylińska Ewa w godzinach pracy świetlicy szkolnej
28.    Olszewska Magdalena poniedziałek 1035– 1120 pokój nauczycielski
29.    Pachniewski Wojciech czwartek 1345-1430 pokój nauczycielski
30.    Paczkowska Bożena poniedziałek 850– 935 sala nr 15
31.    Potocka Sabina czwartek 850– 935 pokój nauczycielski
32.    Prass Agnieszka wtorek 1035– 1120 pokój nauczycielski
33.    Rakoczy Natalia piątek 1345-1430 pokój nauczycielski
34.    Ruszniak Joanna w godzinach pracy świetlicy
35.    Rzepka Krystyna wtorek 800– 900 świetlica
36.    Sagan Ewelina czwartek 1035– 1120 pokój nauczycielski
37.    Seregiet Leszek środa 850– 935 sala gimnastyczna
38.    Stramski Grzegorz wtorek 1140-1220 pokój nauczycielski
39.    Trzcińska Elżbieta wtorek 940– 1025 pokój nauczycielski
40.    Wasilewska Justyna środa 1345– 1430 pokój nauczycielski/ biblioteka
41.    Wcisła Natalia środa 850– 935 pokój nauczycielski
42.    Weręgowska Małgorzata środa 850– 935 pokój nauczycielski
43.    Węglerska Ewa piątek 1035– 1120 biblioteka
44.    Wrzosek Emilia środa 1035– 1120 pokój nauczycielski
45.    Żuchowska Dorota piątek 1435-1520 pokój nauczycielski