I etap Ogólnopolskiego Konkursu Polska Niepodległa

W środę 28 października odbył się I etap Ogólnopolskiego Konkursu Polska Niepodległa!

Do konkursu zgłosiło się ponad 1000 osób z całej Polski. Naszą szkolę reprezentowali uczniowie klasy 5d (Kacper Radecki, Michał Sistermann), 6a (Marcelina Gołębiewska, Alicja Paczkowska, Arkadiusz Paczkowski) i 8b (Julian Dajos), których przygotował Marcin Michalski, nauczyciel historii oraz koordynator konkursu.

Uczniowie uzupełnili test on-line składający się z 30 pytań testowych i pytania otwartego. Wyniki poznamy 5 listopada b.r.
Wszystkim uczniom dziękujemy za przygotowania, dzięki którym poszerzyli wiedzę o historii naszej Ojczyzny. Bezcenne!

Poprzedni artykułŚlubowanie klas pierwszych i pasowanie klas siódmych – fotoreportaż
Następny artykułSpotkanie z ciekawą książką